Fonty gratis

EFN Akronim — nasz popularny font OpenType TT (TrueType) jako prezent.

Akronim to skrót tworzący słowo. Dlatego to też jest krótka historia. Aby ją zrozumieć wyobraź sobie miłą dziewczynę z pięknie splecionym słowiańskim warkoczem spacerującą pośród łanów pszenicy. Jeśli to sobie wyobrazisz to z pewnoscią znajdziesz dobre zastosowanie dla tego gustownego kroju. Font zawiera polskie znaki i nie tylko.

‹pobierz efn Akronim

EFN Literki Emi — krój swego czasu napisany ręką naszej córki. Font w formacie OpenType TT (TrueType). Emi dziś jest kobietą  [ teraz o niej mówi to pismo ]

‹pobierz literki emi

EFN Czarny — to jeden z kilku krojów udostępnionych w naszym serwisie bezpłatnie. Jeśli nie zaznaczono inaczej w licencji — fonty są do użytku prywatnego oraz komercyjnego. Mogą być kopiowane i nieodpłatnie rozpowszechniane, ale tylko w kompletnym archiwum, razem z plikiem licencja.htm oraz plikami graficznymi.

‹pobierz efn czarny

Emboss EFN — profesjonalny font w formacie OpenType PS (obrysy postscriptowe) do Windows, MacOS oraz Linuksa. Zawiera pełny zestaw kapitalików i wersalików oraz cyfry w dwóch odmianach (zwykłe i mediewalowe, uzyskiwane jako funkcje zecerskie OpenType). Ponad 460 znaków. Krój powstał na bazie pisma Aerton EFN dostępnego w zestawie.

‹pobierz emboss efn

EFN Black Chrome — nasz oryginalny krój dekoracyjny w formacie OpenType TT (TrueType). Dobrze się prezentuje w wiekszych rozmiarach.

‹pobierz black chrome
© 2024 POLSKIE FONTY. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. REGULAMIN