Kody kreskowe na zamówienie

Kody kreskowe oferują wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorstw, jak i konsumentów. Jedną z głównych zalet kodów kreskowych jest ich szybkość i precyzja w identyfikacji produktów. Skanowanie kodów kreskowych pozwala na błyskawiczne odczytanie informacji związanych z produktem, takich jak cena, data ważności, identyfikator czy opis. To z kolei ułatwia zarządzanie zapasami, składanie zamówień oraz kontrolę jakości.

Prosta i bezpośrednia zamiana ciągu znaków w edytorze tekstu na font kodu kreskowego przeważnie nie jest możliwa. Dlaczego? Przede wszystkim każdy kod kreskowy posiada dodatkowe znaki sterujące, np. odpowiednie Start i Stop, służące m.in. do identyfikacji kodu.

Fonty na zamówienie

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu fontów do kodów kreskowych. Posiadamy też gotowe rozwiązania. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem takich specjalnych fontów do użytku z Państwa własnym oprogramowaniem (aktualnie nie wykonujemy oprogramowania do kodów kreskowych, a jedynie fonty), prosimy o kontakt e-mail.